Одружений та має двох дітей: Стало відомо, ким є підозрюваний у вбивстві і підпалі в Білогородці

Андрій Нєбитов Фейсбук

Підозрюваному 43 роки, він уродженець Керчі, одружений, має двох дітей

Сьогодні, 24 червня, в Києво-Святошинському суді затриманому за вбивство в Білогородці Романові Курду обирають запобіжний захід. Його адвокат заявив, що чоловіка тримали без їжі та води 30 годин і начебто змушували зізнатися в злочині. Про це йдеться в сюжеті "ТСН".

Прокуратура просить суд узяти його під варту без права на заставу.

Уже відомо, що підозрюваному 43 роки, він уродженець Керчі, одружений, має двох дітей.

Нагадаємо, 21 червня, 40 людей залишилися без даху над головою у селі Білогородка під Києвом. Там у п'ятиповерхівці стався вибух і спалахнула пожежа. У квартирі, яка стала епіцентром вибуху, рятувальники знайшли тіло чоловіка.

Згодом поліція встановила, що у загиблого було перерізане горло. Крім того, у нього три удари в груди ножем та вирізане серце. Правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві. Він перебуває наразі в СІЗО. Цей чоловік – моряк, 1978 року народження. 

Поки правоохоронці шукали вбивцю, він за усім спостерігав і навіть потрапив на камеру ТСН. Майже два дні чоловік приходив на згарище і спілкувався з потерпілими.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, підозрюваному у вбивстві в Білогородці загрожує пожиттєве ув’язнення.