Одну дозу вакцини від COVID-19 вже отримали майже 81% вчителів, - Шкарлет

Відчутного прогресу в показниках вакцинації поки що не демонструють Херсонська, Рівненська та Одеська області

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет Слово і Діло

Принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 вже отримали майже 81% вчителів України. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram

"На сьогодні принаймні однієї дозою вакцини від COVID-19 щеплено вже 81% працівників шкіл. За останні п'ять днів на 18% збільшилася кількість вакцинованих педагогів першою дозою у Львівській області, на майже 14% – у Дніпропетровській", - написав Шкарлет.

За його словами, повний цикл щеплення пройшли в Луганській області – 67,9% вчителів, у Черкаській – 64%, у Полтавській – 62,8%, у м. Київ – 62,6%, у Сумській області – 59,7%.

Водночас міністр зазначає, що відчутного прогресу в показниках вакцинації поки що не демонструють Херсонська, Рівненська та Одеська області.

Новини за темою: У Міносвіти назвали регіони з найменшим рівнем вакцинації від коронавірусу серед педагогів

Нагадаємо, нещодавно у Міносвіти дали роз’яснення, як працюватимуть заклади освіти у помаранчевій та червоній зоні карантину. Помаранчева зона передбачає не менше 80% вакцинованих вчителів. У червоній зоні карантину робота закладів освіти в очному режимі передбачає 100% COVID-вакцинації.