Обов'язкова вакцинація: Радуцький анонсував розширення переліку професій

Фото з відкритих джерел

У майбутньому хочуть обов'язково щеплювати всіх працівників державних установ

В Україні розширять перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації. Про це повідомив очільник парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький у Фейсбуці.

За його словами, це буде зроблено не зараз, а в майбутньому. Наразі ж у списку перебувають співробітники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних підрозділів, місцевих державних адміністрацій та працівники освіти.

"Надалі до переліку професій, для яких вакцинація є умовою допуску до робочого місця, планують внести усіх працівників державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та співробітників поштових послуг", - висловився Радуцький.

Новини за темою: В Україні почали відкривати пункти COVID-вакцинації у відділеннях "Укрпошти"

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я видало наказ, яким затвердило перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації. За відмову від щеплення українців відсторонять від роботи на законних підставах без збереження заробітної плати. Про те, хто підпадає під обов'язкову вакцинацію і що ще чекає нещеплених громадян, - читайте в нашому матеріалі.