ОАЕ планують на 2028 рік космічну місію з дослідження походження Всесвіту

Фото з відкритих джерел

Країна відправить космічний корабель на поверхню астероїда, який знаходиться між Марсом та Юпітером

Об’єднані Арабські Емірати планують космічну місію на 2028 рік. Країна відправить космічний корабель на поверхню астероїда, який знаходиться між Марсом та Юпітером. Там він збиратиме дані про походження Всесвіту. Про це повідомляє Al Jazeera.

Повідомляється, що корабель долетить до космічного тіла у 2033 році. Відстань до астероїда становить близько 3,6 млрд кілометрів.

Зазначається, що кораблю доведеться пролетіти навколо Венери й Землі, аби набрати достатню швидкість для досягнення космічного тіла.

Новини за темою: Кабінет міністрів України затвердив проект космічної програми до 2025 року

Згідно з даними NASA, сьогодні в нашій Сонячній системі відомі майже 1,1 млн астероїдів. Більшість з них розташована навколо сонця в зоні між Марсом і Юпітером. Саме туди ОАЕ й планують направити космічний корабель для збору даних. 

Нагадаємо, NASA в рамках місії DART готує до запуску космічний корабель, який навмисно вріжеться в астероїд. Це буде зроблено для перевірки здатності космічного корабеля змінити траєкторію астероїда в глибокому космосі. Старт місії заплановано на 23 листопада на борту ракети SpaceX Falcon 9.