Новий спалах COVID-19 розпочинається із Західної України, - KSE

У Хмельницькій області епідпоказники не відповідають "зеленому" рівню Фото з відкритих джерел

У зоні ризику - Чернівецька, Волинська, Львівська та Тернопільська області

Новий спалах COVID-19 починається на території Західної України, у зоні ризику Чернівецька, Волинська, Львівська та Тернопільська області, де динаміка рівня госпіталізації перевищує 50%. Про це заявили експерти Київської школи економіки (KSE), пише "Інтерфакс-Україна".

"Спалах знову починається із Західної України. У зоні ризику - Чернівецька, Волинська, Львівська та Тернопільська області", - повідомили в KSE.

За даними KSE, також в даний час відзначається зростання добової смертності. Зокрема, поточного тижня зафіксований 51 померлий від COVID-19 за добу, в той час як минулого тижня було 38 померлих.

При цьому експерти KSE відзначають, що в Україні вакциновано 15,5% населення принаймні однією дозою, дорослого населення однією дозою вакциновано 19%.

"Темпи вакцинації в Україні стабілізувалися на високому рівні: середня кількість щеплень зараз становить 132 тис. на добу. Для утримання і нарощування темпів вакцинації Україні необхідно понад 100 тис. вакцинацій на добу", - зазначили в KSE.

Експерти звертають увагу, що при поточних темпах вакцинальної кампанії наявної в Україні вакцини вистачить принаймн до середини грудня 2021.

Новини за темою: На Закарпатті мають намір ввести жовтий рівень епіднебезпеки через зростання захворювань на коронавірус

Раніше в KSE заявили, що в Україні спостерігається зростання збільшення коефіцієнта виявлення COVID-19, який супроводжується зростанням динаміки госпіталізацій пацієнтів c коронавірусом.