Новорічне декорування: Експертка розповіла, як правильно зробити святкову атмосферу вдома

Дизайнерка порадила, як стильно прикрасити оселю до Нового року Фото з відкритих джерел

Окрім ялинки, варто створити декілька святкових зон для декору, каже дизайнерка

Прикрашати оселю до новорічних та різдвяних свят потрібно в міру і не обов'язково варто декорувати лише ялинку. Про це на своїй сторінці в Instagram повідомила дизайнерка інтер'єру Ксенія Коваль.

"Декорування допомагає налаштуватися на святковий лад. Але як прикрасити будинок або квартиру, щоб це було стильно, а не суцільна какофонія з дощику і гірлянд? Наш основний посил: будьте помірні", - запевнила вона.

Головне у новорічному декорі - не перестаратися Фото з відкритих джерел

За словами експертки, зараз модно декорувати в новорічній тематиці лише певні зони оселі. У протилежному випадку це може свідчити про відсутність смаку та естетики в її господарів.

Ксенія Коваль радить завчасно обрати колір, а краще декілька, в якому будуть виконані всі декорації.

"Виберіть визначену кольорову гаму для вашого декору. Рекомендуємо використовувати 2-5 кольорів, не більше (зелень ялинок і гілочок не беремо до уваги). Найкраще, коли декорування ялинки та інших локацій поєднуватиметься між собою", - зазначила дизайнерка.

За словами експертки, краще обирати декілька кольорів для декорування будинку Фото з відкритих джерел

Вона додала, що у виборі прикрас обмежень немає, втім застерегла від використання дощику.

"Іграшки на ваш смак і гаманець. Плюс гірлянди, переважно однотонні. На двері краще за все вішати різдвяні віночки. А от для дощика в будь-якому вигляді категоричне "ні" від усіх дизайнерів", - резюмувала Коваль.

Різдвяний віночок стане хорошою прикрасою для вхідних дверей Фото з відкритих джерел

Новини за темою: Скільки можна зберігати "Олів'є", "Шубу" і холодець: Названо терміни

Нагадаємо, що понад 80% опитаних українців планують святкувати Новий рік у сімейному колі вдома. Втім, молодь віком 18-19 років все-таки зустрічатиме Рік Бика з друзями.