Нового локдауну не уникнути: У МОЗ розповіли, коли в Україні можуть посилити карантин

Ігор Кузін Фото з відкритих джерел

У переважній кількості областей поки погіршується ситуація із захворюваністю на коронавірус

У Міністерстві охорони здоров'я заявляють про погіршення ситуації з COVID в Україні. Про це сказав головний санітарний лікар країни Ігор Кузін, пише "ТСН".

Він зазначив, що в переважній кількості областей поки погіршується ситуація із захворюваністю на коронавірус.

"Найближчим часом Україна вийде із зеленої зони. Ми будемо змушені ввести жовту, де, наприклад, будуть більш жорсткі обмеження щодо відвідування масових заходів або спортзалів", - підкреслив він.

Перехід до жовтої зони Кузін назвав "умовною тривогою про те, що кількість потенційних нових випадків буде зростати найближчим часом".

За словами санлікаря, поки якоїсь конкретної цифри, ща якої в Україні можуть ввести локдаун, немає.

На питання, чи можливо нам уникнути локдауну, він сказав: "На моє переконання, ні. Але якщо ми будемо говорити про червоний рівень небезпеки, то він буде не раніше листопада".

Новини за темою: Локдаун в Україні можуть запровадити вже в листопаді, - Кузін

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про введення з 15 вересня локдауну в Києві. Поінформоване джерело зазначило, що обмежувальні заходи стосуватимуться як роботи приватного сектора надання послуг, так і системи громадського транспорту.

Однак пізніше голова Держпродспоживслужби Олег Рубан спростував цю інформацію і заявив, що поки обмеження на транспорті вводитися не будуть.