Нові штами коронавірусу можуть мати катастрофічні наслідки, - ВООЗ

Глава ВООЗ Тедрос Гебреісус

Фото з відкритих джерел

Гендиректор ВООЗ нагадав, що у країнах із найбільшим доступом до вакцин знижується смертність

Швидке скасування коронавірусних обмежень на тлі появи нових штамів COVID-19 може мати катастрофічні наслідки для невакцинованих осіб. Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус під час брифінгу.

Гендиректор ВООЗ нагадав, що у країнах із найбільшим доступом до вакцин знижується смертність серед осіб старшого віку. Зокрема, це призводить до послаблення карантину.

З огляду на це він закликав лідерів цих країн послаблювати карантин відповідно до циркуляції вірусів.

"Зі збільшенням глобальної передачі варіантів, що викликають занепокоєння, включаючи варіант "Дельта", занадто швидке скасування обмежень може мати катастрофічні наслідки для невакцинованих осіб", - сказав Гебреєсус.

Новини за темою: В Індії виявили штам COVID-19, небезпечний для вакцинованих

Нагадаємо, раніше спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я з боротьби з пандемією COVID-19 доктор Девід Набарро попередив про ймовірну появу стійких до наявних вакцин штамів коронавірусу.

До цього Всесвітня організація охорони здоров’я вирішила маркувати штами коронавірусу літерами грецького алфавіту, щоб не дискредитувати країни, в яких вони вперше з’явилися.