Негода у Києві повалила 350 дерев по всьому місту, - "Київзеленбуд"

Київзеленбуд

У першу чергу розкряжовуються дерева та гілки, які заважають руху пішоходів та транспорту, загрожують безпеці пересування

Шквальний вітер та злива, які 30 серпня накрили Київ, понівечили більш ніж 350 дерев. Найбільше постраждали Оболонський, Шевченківський та Подільський райони. Про це у Фейсбуці повідомляє комунальне об’єднання "Київзеленбуд".

"Шквальний вітер та злива, які накрили Київ 30 серпня ввечері, понівечили більш ніж 350 дерев. Станом на 11 годину 31 серпня 2021 до аварійно-диспетчерської служби КО "Київзеленбуд" (АДС) надійшло 60 викликів про повалені та зламані дерева. Районні КП УЗН виявили на своїх балансових територіях близько 300 пошкоджених дерев. Загалом постраждало більш ніж 350 дерев, з них чимало великих дерев вирвано з корінням. Найбільше постраждали Оболонський, Шевченківський та Подільський райони", - розповіли в "Київзеленбуді".

Повідомляється, що прибирання територій почалося одразу після того, як стих дощ. У першу чергу розкряжовуються дерева та гілки, які заважають руху пішоходів та транспорту, загрожують безпеці пересування.

Також працівники АДС та районних КП УЗН допомагають закладам освіти прибрати повалені дерева та зламані гілки з їхніх територій.

Новини за темою: На Україну насувається негода, оголошено штормове попередження

Нагадаємо, вчора увечері, 30 серпня, Київ залило дощем. Через надмірну кількість води затримувались трамваї, а станція метро "Героїв Дніпра" працювала з обмеженнями.