"Не знаю, як витримати": Що українці думають про космічні тарифи і небажання Зеленського прислухатися до Медведчука

Європа потерпає від дефіциту газу Фото з відкритих джерел

Тепер українцям вже стануть приходити не просто космічні платіжки, а надкосмічні

Цієї зими Україна купуватиме газ в Європі по 900 або навіть 1000 доларів. За оцінками експертів, за один кубометр газу населенню доведеться платити по 20-30 гривень. Ціна на газ на біржах б'є рекорди, запаси в Європі закінчуються, а Росія поповнює власні сховища. При цьому президент Володимир Зеленський проігнорував домовленості, яких досяг з Росією голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук про знижку на газ при його прямих закупівлях у РФ.

Якби Зеленський не йшов на поводі у зовнішнього управління, а прислухався до здорового глузду, ми б зараз купували газ у "Газпрому" по 175 доларів за тисячу кубометрів. Однак тепер українцям вже стануть приходити не просто космічні платіжки, а надкосмічні.

Що про це все думають самі громадяни, вони розповіли у програмі "Чуємо кожного".

"Я вже взагалі ні до чого не готова. Мене страх зводить моторошний, я не знаю, як на ту пенсію можна прожити", - розповіла львів'янка.

"Я не знаю, як взагалі витримати. Вони що, взагалі поїхали мізками?" - запитала інша мешканка Львова.

"Буду сподіватися, що держава дасть мені субсидію як пенсіонеру, тому що я отримував субсидію. Я пенсіонер, мати - пенсіонерка", - сказав житель Маріуполя.

"Це взагалі буде край, якщо газ стане 30 гривень за кубометр. Навіть і позичити не буде в кого. У кого? Такі ж пенсіонери, як я... Хто мені позичить? Тому що все в борг, в борг, в борг..." - зазначила одеситка.

"Ні в якому разі, взагалі не будемо платити тоді. Не знаю, як будемо викручуватися, борги будуть. Вже є борги, ще більше їх буде. Вони зараз кажуть: виселятимуть. Як в такому випадку людей можна виселяти? Вони знущаються з нас", - підкреслила мешканка Одеси.