Не вдається зайти на сайт: Користувачі скаржаться на збій в роботі Wikipedia

Wikipedia

Востаннє збої в роботі онлайн-енциклопедії спостерігалися 26 липня

Користувачі Європи поскаржились на збій в роботі онлайн-енциклопедії Wikipedia. Більшість з них не може зайти на сайт. Про це з посиланням на Downdetector повідомляє "РБК-Україна".

За даними онлайн-платформи, 98% користувачів поскаржились на те, що їм не вдається зайти на сайт енциклопедії. Ще один відсоток повідомив про проблеми з авторизації, а в інших - не працює додаток.

На інтерактивній карті сервісу відзначають, що проблеми з доступом до Wikipedia мають користувачі Східної Європи, однак найбільша кількість перешкод спостерігається в столиці Росії, в Білорусі й Фінляндії.

Зазначається, що востаннє збої в роботі онлайн-енциклопедії спостерігалися 26 липня.

Новини за темою: Збій в роботі Facebook не призвів до витоку даних користувачів

Нагадаємо, 4 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp стався збій. Користувачі Instagram і WhatsApp відчували труднощі при використанні програми, в Facebook не відкривався веб-сайт. Цей збій назвали наймасштабнішим в історії компанії

Засновник і основний власник Facebook Марк Цукерберг втратив 6,6 млрд доларів на тлі збоїв у його соцмережах і месенджерах. Він опустився на шосте місце в загальному списку мільярдерів Forbes.