Не маємо іншого варіанту, аніж бути супер-Україною! – Президент Володимир Зеленський звернувся до нації з новорічним привітанням

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з новорічним привітанням Скріншот з відео

Президент України Володимир Зеленський у товаристві дітей привітав українців з новим 2021 роком.

Трансляцію новорічного привітання президента вів телеканал ZIK.

Цього року традиційний виступ за трибуною очільник держави змінив на зручний стілець, а слова підбирав так, щоб сказане було зрозуміле кожному із маленьких українців, які були присутні у залі під час його звернення до народу.

"Скажу зрозуміло для вас, і це логічно, адже все, що ми робимо, робимо саме для вас. Ми живемо у великій прекрасній країні, де є все: є неймовірна природа, щедра земля, де розумні і талановиті діти, і де всі президенти у своїх новорічних привітаннях завжди кажуть фразу: "Дорогі українці, це був важкий рік...". Ви запитаєте, чи був важким 2020? Трішки так... Тож яким був цей рік? У ньому були сльози від болю і сльози від гордості, було те, за що нам соромно, і те, чим ми пишаємося, те, що хочеться забути, і те, чого ніколи не забудемо. І були ті, з ким ми стали ще більшими друзями, ті, з ким стали стратегічними партнерами, ті, з ким нас намагалися посварити, але не вдалось, ті, хто підтримував Україну завжди і продовжує це робити", – сказав Володимир Зеленський.

Президент зауважив, що 2020 рік нагадав, як насправді багато героїв серед українців.

"Навесні ми почали всі хворіти, а виявилось що у лікарнях та аптеках багато чого немає. Чому? Просто дехто втратив нюх ще задовго до ковіду. І от всі ми були, як у фільмах, коли здається, що врятувати можуть тільки супергерої. Дорослі не вірять у їхнє існування, але цьогоріч, як і у 2014-му, ми знову переконались – супергерої існують, і до наших військових доєдналися наші медики, наші суперлікарі, суперлаборанти, суперводії швидкої, суперпілоти, суперприкордонники, супервчителі, наші суперпожежники та суперрятувальники. І ми точно не маємо іншого варіанту, аніж бути супер-Україною!" – сказав Володимир Зеленський.

Звертаючись до малечі, Володимир Зеленський зауважив, що, коли дітлахи сперечатимуться, хто сильніший – Бетмен, Росомаха, чи Дедпул, їм слід знати, що насправді найсильніший – українець, богатир Олексій Новіков, який став цьогоріч найсильнішою людиною на планеті Земля.

"А ми не маємо іншого варіанту, аніж стати найсильнішою країною!" – сказав Володимир Зеленський.

Президент нагадав про повернення Україною своїх громадян та не оминув увагою перемир’я на Донбасі, яке триває 158 днів, а також нагадав про будівництво нових доріг та мостів.

Насамкінець президент України російською звернувся до мешканців непідконтрольних урядові Луганська, Донецька та Криму, закликавши перевести годинники на годину назад, та разом з Україною зустріти Новий 2021 рік.