Нацгвардія замінить радянські автомати Калашникова на сучасні гвинтівки UAR-15

Національна гвардія України

Нацгвардія переоснащується відповідно до стандартів НАТО

Замість автоматів Калашникова військові візьмуть у руки сучасні гвинтівки UAR-15, а замість застарілих снайперських гвинтівок Драгунова - UAR-10. Про це заявив заступник директора департаменту логістики головного управління Національної гвардії України полковник Сергій Гриценко. Про це повідомляє "Кореспондент.нет" з посиланням на сайт Нацгвардії.

"Загони спеціального призначення замість автоматів Калашникова радянського виробництва використовують сучасні гвинтівки UAR-15 калібру 5,56. Снайпери замість застарілих СВД (снайперських гвинтівок Драгунова) використовують снайперські гвинтівки UAR-10 українського виробництва", - розповів Гриценко.

За його словами, РПГ-7 вже замінили на PSRL-1 (РПГ-1) американського виробництва. Також використовуються протитанкові ракетні комплекси виробництва конструкторського бюро Луч - Стугна і Корсар.

"Відносно броньованої техніки - на озброєнні вже перебуває БТР-3 і БТР-4 українського виробництва. Ми переоснащуємося відповідно до стандартів НАТО", - зазначив Гриценко.

Новини за темою: Нацгвардія України починає розробку доктрини за принципами НАТО

Нагадаємо, Міністерство оборони веде активну роботу з розгортання в Україні військової дорадчо-тренувальної місії Європейського Союзу. Про це заявив міністр оборони Андрій Таран під час 23-го саміту "Україна – Європейський Союз".