Насилу пересувається і не може тримати рівновагу: Медики рекомендують госпіталізувати Саакашвілі в клініку

Стан здоров'я Міхеіла Саакашвілі нині критичний

Міхеіл Саакашвілі

REUTERS

Незалежна група лікарів, яка діє під егідою уповноваженого з прав людини в Грузії, заявила, що колишній президент країни Міхеіл Саакашвілі знаходиться в критичному стані і його необхідно терміново перевести з тюремної лікарні в цивільну клініку. Про це повідомляє "Інтерфакс". 

"Стан здоров'я Міхеіла Саакашвілі нині критичний за багатьма життєвими показниками, тому ми вважаємо, що тюремна лікарня не готова надати йому необхідне лікування" - заявив член лікарської групи Георгій Гріголія.

При цьому він зазначив, що Саакашвілі поки не потрібна реанімація.

"Так як Міхеіл Саакашвілі не припиняє голодування, з кожним днем його стан буде погіршуватися. Ми рекомендуємо госпіталізувати його в багатопрофільну клініку, в якій йому можуть надати повноцінне лікування", - сказав Гріголія.

Новини за темою: Саакашвілі обіцяє припинити голодування за однієї умови, - адвокат

Як зазначається, увечері в середу одна з лідерів опозиційної партії "Єдиний національний рух" Ека Херхеулідзе, яка зустрілася з Саакашвілі в тюремній лікарні, заявила журналістам, що його стан "вкрай важкий".

"У Міхеіла Саакашвілі сьогодні різко підвищився тиск. Він насилу пересувається і не в змозі тримати рівновагу, стоячи на ногах", - сказала Херхеулідзе.

Нагадаємо, нещодавно український омбудсмен з прав людини Людмила Денисова заявила, що стан здоров'я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі погіршується. Внаслідок тривалого голодування у нього почалася кривава блювота.