Уже наступного тижня: Ляшко розповів, коли приймуть рішення про перехід України в жовту зону

Фото з відкритих джерел

Питання про переведення України у жовтий рівень епідемії розглядатимуть наступного тижня

Питання про перехід країни у жовту зону вирішать наступного тижня. Про це заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, пише НВ.

За словами Ляшка, питання про переведення України в жовтий рівень епіднебезпеки розглядатимуть мінімум у понеділок-вівторок наступного тижня - тоді набуває чинності постанова про зміну карантинних заходів, яку напередодні прийняв Кабінет міністрів.

"Після цього відстежуватимуть індикатори... області, які можуть потрапити в помаранчевий або червоний рівень епідбезпеки, визначатимуться за загальнонаціональними індикаторами, і Комісія національного рівня рекомендуватиме, чи зараховувати той чи інший регіон до червоного рівня небезпеки", - заявив він.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів змінив правила карантину в Україні. Відтепер українці за наявності covid-сертифікатів зможуть обійти більшість обмежень у жовтих та червоних зонах.

Також глава Головного управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан повідомив, що в Києві найближчим часом повернуться штрафи за порушення карантину для закладів.