Напередодні Різдва рятувальники посилили перевірку храмів на предмет пожежної безпеки

Напередодні Різдва рятувальники перевірили храми та церкви ДСНС

Профілактичні роботи виконують з метою уникнення нещасних випадків

В Україні напередодні Різдва Христового - найбільшого християнського свята - рятувальники посилили перевірку культових споруд на предмет пожежної безпеки. Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Рятувальники посилюють превентивну роботу у культових спорудах, спілкуються із настоятелями церков та храмів, а також вірянами, щоб запобігти якомога більшій кількості небезпечних подій, притаманних зимовому періоду. Традиційно, під час різдвяних святкувань, факторів небезпеки стає більше", - йдеться у повідомленні.

ДСНС

Як зазначається, перевірку вже пройшли церкви священномученика Анатолія Ковельського, церкви Серафима Саровського та Собору Воскресіння Христового, які знаходяться на Волині.

На Черкащині фахівці провели роз’яснювальну роботу щодо дій у разі пожежі із представниками релігійних організацій Чигиринського району.

ДСНС

На Луганщині спеціалісти ДСНС відвідали Свято-Успенський храм, Свято-Покровську парафію Православної церкви України та храм на честь ікони Спорительниці хлібів та пояснили священнослужителям основи пожежної безпеки.

Відповідний інструктаж буде проведений в церквах та храмах по всій території України. 

"Профілактична робота, направлена на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки і проведення святкувань в період Різдва Христового, проводиться в усіх регіонах України", - зазначають у ДСНС.

ДСНС

Новини за темою: Новорічні свята - 2021: Як працюватимуть на Різдво українські банки та пошта

Нагадаємо, що 7 січня православні християни відзначають Різдво Христове. У переддень святкують Святвечір – останній день Різдвяного посту. Вважається, що в цю ніч народився Ісус Христос. 6 січня стіл має бути гарно накритий, втім варто надавати перевагу лише пісним стравам, головними з яких є кутя та узвар. Також у Святвечір заведено колядувати.