Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Одному з керівників банку повідомили про нову підозру

"Схеми"

Повідомлення про підозри отримали три особи

За фактом нападу на журналістів програми "Схеми" у приміщенні "Укрексімбанку" правоохоронці повідомили про нову підозру одному з керівників банку. Про це повідомляє Київська міська прокуратура. 

"За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва 8 жовтня 2021 року повідомлено про нову підозру одному з керівників державного банку у межах провадження, розпочатого за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів програми "Схеми", - йдеться у повідомленні.

Його підозрюють у перешкоджанні діяльності журналістів. 

Новини за темою: Відсторонення Мецгера і перші підозри. Що відомо про конфлікт між главою Укрексімбанку і журналістами "Схем"

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті. 

Наглядова рада відсторонила Мецгера від посади, та згодом правоохоронці повідомили йому про підозру.