Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Мецгеру вручили повідомлення про підозру

Фото з відкритих джерел

Мецгера підозрюють у перешкоджанні журналістській діяльності

За фактом нападу на журналістів програми "Схеми" у приміщенні "Укрексімбанку" правоохоронці повідомили про підозру голові банку Євгену Мецгеру. Про це він заявив на своїй сторінці в  Facebook.

Він додав, що повідомлення про підозру йому вручили сьогодні, 7 жовтня, коли він перебував вдома. 

"Правоохоронці сьогодні о 9 ранку приїхали до мене додому та вручили документ. Вчора вони чомусь приїжджали до приміщення банку, але я вже не мав законних підстав там перебувати після того, як написав заяву про відсторонення від виконання обов’язків", - написав Євген Мецгер. 

У Київській місцевій прокуратурі зазначили, що повідомлення про підозру вручили двом особам. Їх підозрюють у перешкоджанні журналістській діяльності. 

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті. 

Наглядова рада відсторонила Мецгера від посади.