Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Двом особам підготували підозру

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці сподіваються знайти фігурантів справи на робочому місці

Двом особам, причетним до нападу на журналістів в "Укрексімбанку", підготували повідомленні про підозру. Про це під час брифінгу заявила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець.

"На цей час підготовлено підозру двом особам. Зараз представник слідства з'ясовує це питання (місцеперебування осіб - ред.). Те, що одна особа склала повноваження, це не означає, що вона може не бути на робочому місці. Сподіваємося, що вдасться їх знайти на робочому місці і провести процесуальні дії", - сказала Надія Максимець.

Новини за темою: Напад на журналістів в "Укрексімбанку": Монастирський заявив, що причетним оголосять підозри

Як відомо, напад на журналістів програми "Схеми" стався під час запису інтерв'ю з главою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером. Коли журналіст поставив йому "незручне" питання, то глава банку вирішив передчасно закінчити зйомку, заявивши, що це питання не було обговорено раніше. Під час скандалу в кабінеті у Мецгера співробітники банку "скрутили" оператора. Після цього вони забрали техніку журналістів і стерли всі відеоматеріали. Однак згодом їх вдалося відновити.

Варто зазначити, що в Офісі президента виступили за відсторонення Мецгера і засудили його дії. 

Згодом Мецгер заявив, що написав заяву про тимчасове складання повноважень. Це триватиме, поки не закінчиться розслідування нападу на журналістів "Схем" у нього в кабінеті. 

Наглядова рада відсторонила Мецгера від посади.