"Вважаю передчасним та необґрунтованим пред’явлення підозри": Аваков про напад на будинок ветерана АТО

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков МВС України

Слідчі звернуться до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту - на особисте зобов’язання

Слідство у справі про напад п‘ятьох нетверезих молодиків на будинок ветерана АТО буде передано в ГСУ Нацполіції. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає МВС України у Фейсбук.

Коментуючи інцидент, що стався на Тернопільщині, коли п‘ятеро нетверезих молодиків намагалися увірватися в приватний будинок, а його господар, захищаючись, смертельно поранив одного з нападників, Арсен Аваков, зокрема, заявив:

"Вважаю передчасним та необґрунтовани пред’явлення підозри 24-річному ветерану АТО, який був вимушений застосувати холодну зброю для самозахисту після того, як до нього, до його домівки, прийшли п’ятеро нападників, один із яких пізніше загинув від отриманих поранень, - зазначив Арсен Аваков. - Життя людини безцінне, і ніхто немає права зазіхати на нього".

Міністр внутрішніх справ наголосив, що право на самооборону та захист свого житла, крім випадку перевищення меж необхідної самооборони, - кожному гарантоване Законом. І додав, що слідство цього інциденту буде передане до Головного слідчого управління Нацполіції.

"Справа про вторгнення на територію домоволодіння та напад групи з п’ятьох осіб на ветерана АТО буде передана в Головне слідче Управління Національної поліції, а слідчі звернуться до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту - на особисте зобов’язання, - зазначив Арсен Аваков, додавши, що "слідство буде повним, неупередженим та об‘єктивним".

Нагадаємо, у селі Глещава Тернопільської області 24-річний колишній військовослужбовець, захищаючи себе і свою матір, смертельно поранив одного з шістьох нападників, які намагалися потрапити до них у будинок.