Найтепліша ніч за останні 140 років: У Києві напередодні Нового року зафіксували температурний рекорд

У столиці 30 грудня вразило теплом 

pixabay.com

Востаннє подібна температура спостерігалася 1913 року

Ніч на 30 грудня виявилася у Києві найтеплішою за 140 років спостережень - температура не опустилася нижче +4,5 градусів. Про це повідомляється на сайті Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

"За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, 30 грудня у Києві вперше за 140 років середньодобова температура повітря становила +5,3°С, що на 0,7°С вище рекордного значення температури для цього дня 1913 року", - йдеться у повідомленні.

При цьому зауважується, що ніч на 30 грудня теж була рекордно теплою. Температура не опустилася нижче +4,5°С і перевершила аномалії 2003 року.

За словами метеорологів, ранок теж потішив мешканців столиці неймовірним як для грудня теплом. "Температура під ранок останнього дня року не опустилась нижче +7,6°С. Попереднє рекордне значення +3,2°С 1980 року перевищено на 4,4°", - зазначили в обсерваторії.

Раніше повідомлялося, що українцям на Новий рік очікувати сніжної погоди не варто. По всій території країни, окрім східних регіонів, Запорізької та Дніпропетровської областей, буде йти дощ.