Наявність подвійного громадянства змусять вказувати у декларації, - Данілов

Фото з відкритих джерел

У декларації з’явиться графа щодо наявності подвійного громадянства

Згідно з рішенням Ради національної безпеки й оборони, у декларації з’явиться графа щодо наявності подвійного громадянства. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу після засідання, пише "Українська правда".

Данілов повідомив, що розглядали питання щодо законопроєкту про подвійне громадянство, який Кабмін має розробити до вересня.

"Ми в це рішення внесли певне доповнення, яке стосується того, що усі люди, які заповнюють декларації згідно з законом про запобігання корупції, має обов’язково бути додана графа стосовно того, чи мають ці люди громадянство інших країн або посвідку на проживання тієї чи іншої країни", - заявив секретар.

Він зазначив, що це буде обов’язковим для громадян, які заповнюють декларації, а "таких громадян близько одного мільйона на рік".

"Якщо Верховна Рада ухвалить закон про олігархів, вони так само повинні будуть заповнювати декларацію та вказувати наявність у них іншого громадянства", - додав Данілов.

Нагадаємо, що в лютому РНБО доручила Кабінету міністрів впродовж двох місяців розробити законопроєкт про виявлення українців із подвійним громадянством.