На Закарпатті затримали трьох осіб, які погрожували українцям угорського походження

Листівки з'явилися на будинках місцевих жителів Фото з відкритих джерел

Провокаторам загрожує до п'яти років в'язниці

У місті Берегове Закарпатської області затримали трьох осіб за підозрою у розклеюванні листівок з погрозами українцям угорського походження. Про це повідомив директор Інституту центральноєвропейської стратегії Дмитро Тужанський у Facebook.

Затримані виявилися родом із Дніпра. Правоохоронці розпізнали порушників за допомогою камер спостереження. Крім того, зловмисники пересувалися автомобілем та здійснили кілька дзвінків для координації. Це допомогло поліції відшукати хлопців.  

Новини за темою: Дві помилки в слові "Україна": Правоохоронці розслідуватимуть погрози угорцям на Закарпатті

Дмитро Тужанський припустив, що зловмисники були "дилетантами за наймом". Найближчими днями підозрювані будуть на Закарпатті, де їм оберуть запобіжний захід. 

Хлопців було затримано на підставі статті 161 КК "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками".

Новини за темою: Посольство Угорщини напередодні візиту Сіярто до Києва отримало листа з погрозами

Нагадаємо, минулого тижня у місті Берегове Закарпатської області провокатори розклеїли листівки з погрозами місцевим мешканцям угорського походження. Написи з'явилися на кількох будинках місцевих жителів. За вчинене провокаторам загрожує до п'яти років позбавлення волі.