На Закарпатті відкриють кабінет анонімної COVID-вакцинації

Фото з відкритих джерел

Щеплення зможуть отримати, зокрема, власники фальшивих сертифікатів

На Закарпатті вперше в Україні запровадять анонімну вакцинацію проти COVID-19. Про це повідомляє Zaxid.net.

Зазначається, що послуга буде призначена для осіб, які раніше отримали фальшивий сертифікат про щеплення, а тепер хочуть вакцинуватися, а також для людей, які з релігійних чи сімейних причин не хочуть розголошувати інформацію про себе.

Для щеплення будуть доступні всі вакцини, які наявні в Україні. При цьому пацієнти підписуватимуть згоду на щеплення, щоб потім мати дані для проведення другого щеплення.

Наразі на Закарпатті фіксують найнижчий рівень вакцинації населення й високий показник купівлі фейкових довідок - правоохоронці вже виявили чотири тисячі підробок.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть отримати 1 000 грн через застосунок "Дія". Така можливість з'явиться  з 19 грудня.

Новини за темою: МОЗ: Виявлення антитіл до COVID-19 не є підставою для відмови від вакцинації

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив, що кошти будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через "Дію". Гроші можна буде витратити на придбання квитків у кінотеатр, театр, на концерт, заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком тощо.