На Закарпатті у двох жінок запідозрили коронавірус "Дельта"

Фото з відкритих джерел

Пацієнтки нещодавно повернулися з Росії

На Закарпатті у двох жінок підозрюють штам коронавірусу "Дельта". Інфіковані нещодавно повернулися з Росії. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на головного лікаря Закарпатської інфекційної лікарні Михайла Поляка. 

"Одна із них два тижні провела у нас в реанімації, дуже важко проходило лікування. Саме тому ми направили їхні аналізи на Київ, а вже звідти їх направили на дослідження в Європейську лабораторію, де підтвердять або спростують наявність у наших пацієнтів штаму "Дельта", - заявив медик. 

Новини за темою: У Львові посилять карантин через штам коронавірусу "Дельта", - Садовий

Аналізи на визначення типу захворювання відправили до Києва минулого тижня. За словами лікаря, результати очікують з дня на день. Наразі пацієнтки виписані з лікарні, вони перебувають вдома. Михайло Поляк уточнив, що у жінок запідозрили коронавірус "Дельта" через важкий перебіг хвороби. 

"Молода жінка два тижні провела у реанімації! Ну й додало впевненості те, що вони повернулися із Росії, де зараз повно штаму "Дельта", - додав головний лікар.

Нагадаємо, минулого тижня у Центрі громадського здоров'я МОЗ попередили, що в Україні існує загроза розповсюдження штаму коронавірусу "Дельта".