На Закарпатті мають намір ввести жовтий рівень епіднебезпеки через зростання захворювань на коронавірус

Питання додаткових щеплень від коронавірусу потребує додаткового дослідження Фото з відкритих джерел

У жовтій зоні працювати зможуть лише ті навчальні заклади, де 80% працівників освіти були вакциновані мінімум однією дозою

У Закарпатській області через зростання захворювань на COVID-19 планують ввести жовтий рівень епідемічної небезпеки і закликають українців вакцинуватися. Про це повідомив голова Закарпатської обласної держадміністрації Анатолій Полосков у Facebook.

"Ситуація із захворюваністю на COVID-19 істотно погіршується. Наступного тижня Закарпаття буде віднесено до жовтого рівню небезпеки", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Ляшко розповів, коли в Україні запровадять жовтий рівень епідемічної небезпеки

Полосков нагадав, що у жовтій зоні працювати зможуть лише ті навчальні заклади, де вакциновано 80% співробітників або більше однією чи двома дозами вакцини, а ті, де вакциновано менше людей, закриють на карантин. Діти в садочках і школах будуть змушені перебувати вдома разом із батьками, студенти також будуть змушені перебувати вдома.

Новини за темою: У Полтавській області при посиленні карантину зможе працювати тільки третина шкіл, - ОДА

При цьому глава ОДА зазначив: якщо працівники освіти зроблять першу дозу щеплення цього тижня, то освітній процес не перериватимуть.

"В іншому випадку навчальні заклади будуть закриті і освітній процес призупинено до досягнення встановленого рівня вакцинації", - наголосив він.

Нагадаємо, у Сумській області більшість шкіл та дитячих садочків можуть бути закриті на карантин і перейти на віддалене навчання.