На Закарпатті фіксують зниження кількості щеплень проти COVID-19. Регіону загрожує перехід до червоної зони карантину

На Закарпатті 182 464 людини отримали першу дозу щеплення від коронавірусу, ще 121 040 осіб - дві дози вакцини

В Україні триває вакцинація проти коронавірусу Фото з відкритих джерел

На Закарпатті щодня фіксується зниження темпів вакцинації від COVID-19. Регіону загрожує перехід в червону зону карантину через різке зростання хворих. Про це з посиланням на пресслужбу Закарпатської ОДА повідомляє "РБК-Україна".

"Минулий місяць показав, що у населення немає зацікавленості у вакцинації від коронавірусу. Щотижня фіксуємо зниження темпів, а на минулій - зафіксували рекордний спад аж на 13%", - повідомила регіональний координатор вакцинальної кампанії в області Вікторія Тимчик.

Вона додала, що за останні 7 днів в регіоні зроблено трохи понад 15 тисяч щеплень.

Новини за темою: COVID-вакцинація в Києві може стати примусовою, - Кличко

Зазначається, що в області 182 464 людини отримали першу дозу щеплення від коронавірусу, ще 121 040 осіб - дві дози вакцини. За словами Тимчик, рівень охоплення щепленнями складає всього 15% населення регіону і тільки 9,7% - завершили повний цикл вакцинації.

На цьому тлі заступник голови Департаменту охорони здоров'я ОДА Ольга Чемет відзначила різкий приріст нових хворих коронавірусом.

"За останній тиждень щодня фіксуємо понад півсотні, а то й сотню нових випадків захворювання. Дуже загрозливим і тривожним є сигнал, коли коронавірус діагностуємо у дітей. Сьогодні цей показник досяг 28 випадків", - уточнила вона.

Нагадаємо, в Україні три області можуть опинитися в червоній зоні вже цього тижня. Такі показники мають Харківська, Запорізька та Херсонська області.