На виплату "карантинних" 8 тисяч вже витрачено 600 мільйонів гривень, - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Звернутися по фінансову допомогу можна через портал або застосунок Дія до 19 травня

Україна направила вже 600 мільйонів гривень на виплати 8 тисяч гривень "карантинної" допомоги найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в "червоних" зонах. Про це повідомив прем'єр міністр України Денис Шмигаль.

"Продовжуються виплати 8 тисяч гривень "карантинної" допомоги від держави. Цього тижня черговий транш був спрямований для виплати коштів найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, чия діяльність була призупинена в червоних зонах. Загалом на ці потреби держава направила вже 600 млн грн", - написав Шмигаль.

Він зазначив, що, якщо область була віднесена до червоної зони протягом лютого-березня, то звернутися по фінансову допомогу можна через портал або застосунок Дія до 19 травня.

"Прийом заявок продовжується. Отримати допомогу від держави можна впродовж 30 днів із дня запровадження червоної зони в регіоні", - підкреслив глава Кабміну. 

Раніше повідомлялося, що фінансову допомогу від держави отримали 75 тис. найманих працівників та підприємців, які зазнали збитків через запровадження карантинних обмежень у червоних зонах, що були введені через поширення коронавірусу.