На всіх пляжах Києва заборонили купатися

Пляж на Гідропарку Фото з відкритих джерел

Причиною стало "цвітіння" води

У Києві відсьогодні, 17 липня, заборонено купатися на всіх муніципальних пляжах. Про це повідомила прес-служба комунального підприємства "Плесо" в Фейсбуці.

Зазначається, що на пляжах вивішуються червоні прапори у зв'язку з "цвітінням" води. Заходи запровадили з профілактичною метою.

"За умови тривалої аномальної спеки у водних об’єктах відбувається активне "цвітіня" води - розмноження синьо-зелених водоростей, які споживають з води кисень і виділяють токсичні речовини. Як наслідок, відбувається зниження концентрації розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. За таких обставин санітарна якість води суттєво погіршується", - йдеться в повідомленні.

Також відомо, що заборону купатися оголосили через потенційні ризики для здоров’я та з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб.

"Усім чотирнадцятьом офіційним пляжам Києва присвоєно тимчасовий статус "Не купатися". Про зняття цього статусу буде повідомлено окремо", - пояснюється в дописі.

При цьому території пляжів залишаються відкритими для відпочинку та дозвілля березі.

Новини за темою: В Одеській області на пляжі не рекомендують купатися

Раніше повідомлялося, що чимало українців віддають перевагу відпочинку в межах країни. Про локації на Чорному й Азовському морях із чистим піском, прозорою блакитною водою та затишними будиночками читайте в нашому матеріалі.