На території ОРДЛО незаконно утримують 300 громадян, - Денісова

фото- з відкритих джерел

У Донецькій області незаконно утримують 223 людини

На окупованій території Донецької та Луганської областей члени незаконних збройних формувань незаконно утримують 300 громадян України. Про це заявила український омбудсмен Людмила Денісова

"Підконтрольні РФ незаконні збройні формування утримують у в'язницях ОРДЛО 300 громадян України: 223 – у Донецькій та 77 – у Луганській області", - написала Людмила Денісова.

Вона додала, що за вісім років від початку збройної агресії з боку РФ в Україні не законодавчо не визначили статус осіб, Які постраждали від воєнного конфлікту. 

Новини за темою: Денісова повідомила про оновлене рішення Європейського суду з прав людини щодо Саакашвілі

Раніше Денісова повідомила, що на тимчасово окупованих територіях Донецької області поширюється сказ, а так звана "адміністрація" там не вживає заходів для належного забезпечення лікарень препаратами для вакцинації людей для профілактики сказу.

На цих територіях до місцевих лікарень звертаються особи, які стали жертвами нападу безпритульних тварин, задля отримання медичної допомоги, зокрема - екстреного щеплення. У зв’язку з масовістю випадків у лікарнях на цих територіях не вистачає доз вакцин для екстреної профілактики захворювання на сказ.