На сайті Кремля з'явилася стаття Путіна "про єдність росіян та українців"

Фото з відкритих джерел

Обсяг статті - майже 40 тисяч символів

Президент Росії Володимир Путін опублікував статтю українською та російською мовами статтю "про історичну єдність росіян та українців". Зробив він це на сайті Кремля.

Стаття налічує майже 40 тисяч символів. Починається вона з того, що "українці та росіяни - один народ, одне ціле".

"Щоб краще зрозуміти теперішнє і зазирнути в майбутнє, ми повинні звернутися до історії. Звичайно, в межах статті неможливо охопити всі події, які трапилися більше ніж за тисячу років. Проте, я зупинюся на тих ключових, поворотних моментах, про які нам - і в Росії, і в Україні - важливо пам’ятати", - йдеться в статті.

Він зазначив, що і росіяни, і українці, і білоруси – спадкоємці Давньої Руси, яка була найбільшою державою Європи.

"Слов’янські та інші племена на величезному просторі – від Ладоги, Новгорода, Пскова до Києва і Чернігова – були об’єднані однією мовою (зараз ми називаємо її давньоруською), господарськими зв’язками, владою династії князів Рюриковичів. А після хрещення Руси – й однією православною вірою. Духовний вибір Святого Володимира, який був і Новгородським, і Великим Київським князем, і сьогодні багато в чому визначає нашу спорідненість", - повідомляється там.

Нагадаємо, що 30 червня під час конференції президент Росії Володимир Путін заявив, що "український народ не є недружнім для Росії".