На пробному ЗНО можна буде обрати лише один предмет, – Міносвіти

Реєстрація на пробне ЗНО-2021 розпочнеться вже 5 січня

Фото з відкритих джерел

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 5 до 19 січня, а відбудеться воно 10 квітня

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році можуть обрати для тестування лише один предмет. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

"Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі у пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Через епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник/кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО", - йдеться у повідомленні відомства.

Як зазначається, тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться один день, 10 квітня 2021 року.

Результати пробного ЗНО-2021 будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 16 квітня.

До слова, вартість пробного ЗНО у 2021 році різнитиметься за регіонами і коливатиметься в межах від 195 до 255 грн.

"Учасники пробного ЗНО-2021 матимуть змогу завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів", - додали в МОН.

Раніше повідомлялося, що в Україні із наступного року вступники із порушенням зору зможуть скласти ЗНО з використанням завдань, які будуть надруковані шрифтом Брайля.