На польсько-білоруському кордоні померла однорічна дитина мігрантів

Подружжя з дитиною блукало у лісі півтора місяця

Фото з відкритих джерел

Рятувальники Польського центру міжнародної допомоги повідомили про загибель однорічної дитини сирійських мігрантів у лісі біля кордону Польщі та Білорусі. Про це інформує Polsat News.

Як повідомляється, близько другої години ночі рятувальники отримали повідомлення про людей у ​​лісі, які потребують допомоги. По прибуттю вони виявили зневодненого та голодного чоловіка з сильним болем у животі.

"Крім нього допомоги потребувала сирійська пара. У чоловіка була рвана рана на руці, а у жінки ножове поранення гомілки. Їх однорічна дитина померла в лісі", - повідомили рятувальники.

Новини за темою: Перша смерть серед мігрантів: На польсько-білоруському кордоні померла 14-річна дитина, - ЗМІ

За даними рятувальників, подружжя блукало у лісі півтора місяця.

Голова правління мусульманської релігійної громади Бохоніки Мацей Щеснович повідомив, що наразі на кордоні загинули 11 осіб. Смерть однорічної дитини збільшила цифру до 12.

Нагадаємо, нещодавно голова Держприкордонслужби України Андрій Демченко заявив, що українські прикордонники готуються до можливого прориву нелегальних мігрантів з боку Білорусі. Поки спроб прориву українського кордону не фіксували.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз виділив 700 тисяч євро на гуманітарну допомогу мігрантам, які перебувають на кордоні Білорусі й Польщі. Частину коштів отримає білоруський Червоний Хрест.