На поїзд можуть не пустити з квитком: В "Укрзалізниці" дали роз'яснення щодо нових правил пасажирських перевезень

Пасажирів, у яких немає "коронавірусних" документів, на поїзд пускати не будуть

Фото з відкритих джерел

В "Укрзалізниці" розповіли про нові правила перевезення пасажирів, які набудуть чинності з 21 жовтня. Зокрема, пасажирів, у яки немає COVID-сертифікату або ПЛР-тесту/тесту на антиген, на поїзд пускати не будуть. Про це під час брифінгу повідомив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський, передає "РБК-Україна".

"Проїзд у міжрегіональних поїздах "Укрзалізниці" з 21 жовтня здійснюватиметься за новими правилами. Згідно з рішенням Кабінету міністрів, на поїзд пускатимуть тільки ковід-безпечних пасажирів", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, з 21 жовтня при посадці на поїзд провідник перевірятиме у пасажира наявність таких документів: паспорт, посадковий квиток, COVID-сертифікат або ПЛР-тест/тест на антиген.

Новини за темою: "Укрзалізниця" прискорила рух пасажирських поїздів за деякими маршрутами: Які їхатимуть швидше

Як пояснили в УЗ, пасажирів, у яких немає "коронавірусних" документів, на поїзд пускати не будуть. Провідник має право відмовити в доступі.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я роз’яснили, які документи необхідні для поїздок у регіони з жовтим та червоним рівнями епіднебезпеки з 21 жовтня.