На кордоні з Польщею почали вакцинувати українських заробітчан і студентів

Укрінформ

Загальна процедура тестування та подальшої вакцинації в такому пункті коштує іноземцю 130 злотих

У Польщі недалеко від чотирьох пунктів пропуску на польсько-українському кордоні з 10 червня почали вакцинувати українців та інших іноземців з-за меж ЄС, які їдуть на роботу до Польщі. Про це повідомили в медичному центрі "Медик" з Жешува, який організовує акцію добровільної вакцинації українців після перетину кордону, пише "Укрінформ".

Пункти розгорнули відразу в місцях перетину кордону біля пунктів пропуску "Медика-Шегині", "Гребенне - Рава-Руська" і "Дорогуськ-Ягодин". У пункті пропуску "Корчова-Краковець" вакцинуватися можна буде в мобільному пункті щеплень, розгорнутому в пункті обслуговуванні пасажирів "Замехув" (MOP Zamiechow) в 30 км від кордону.

Пункти тестування на коронавірус та вакцинації працюють цілодобово.

З датою початку роботи в ще двох пунктах, "Долгобичув-Угринів" і "Будомеж-Грушів", поки не визначилися.

За словами польських медиків, за відсутності черг процес обслуговування однієї людини в такому пункті займає 30-40 хвилин: близько 15 хвилин на тест і ще 15 - на заповнення анкети, отримання електронного направлення та вакцинації.

Крім українців, які їдуть на роботу в Польщу і мають підтверджуючі документи (дозвіл на роботу, заяву роботодавця про намір працевлаштувати іноземця), в таких пунктах будуть вакцинувати також студентів, які навчаються в Польщі.

У центрі "Медик" повідомили, що в пунктах пропонують всі вакцини, зареєстровані в ЄС - Pfizer, AstraZeneca, Moderna і Janssen (Johnson & Johnson).

Загальна процедура тестування та подальшої вакцинації в такому пункті коштує іноземцю 130 злотих (близько 1000 гривень), але сама вакцина надається безоплатно.

Нагадаємо, що в Україні повністю вакцинували вже понад 200 тисяч жителів.