На кордоні з Білоруссю встановлено додаткові пости, триває повітряний моніторинг, - ДПСУ

Продовжуються масштабні заходи з посилення спроможностей реагування на нестандартні ситуації

На кордоні з Республікою Білорусь розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція "Полісся" ДПСУ

У рамках спецоперації "Полісся" на кордоні з Білоруссю встановлено додаткові контрольні пости, патрулюються під'їзні шляхи та здійснюється повітряний моніторинг територій. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

"Наразі посилені визначені резерви у всіх областях, що межують з Білоруссю, та продовжується облаштування місць їх дислокацій. Також проводяться заходи з укріплення кордону на напрямках ймовірних правопорушень – для цього сформовані необхідні інженерні групи. Масштабні заходи з посилення спроможностей реагування на нестандартні ситуації продовжуються", - йдеться в повідомленні ДПСУ.

Зазначається, що триває підготовка до спільного тактико-спеціального навчання силовиків.

Новини за темою: Україна готується до можливого прориву нелегальних мігрантів з боку Білорусі

Нагадаємо, вже кілька тижнів мігранти з країн Близького Сходу та Африки намагаються силою прорватися до Європи, щоб отримати там притулок. У зв'язку з напливом нелегалів Польща, Литва та Латвія оголосили надзвичайний стан та ухвалили рішення про будівництво паркана на кордоні. Однак ситуація продовжує загострюватися. У зв'язку з цим вночі 23 серпня Україна розпочала спецоперацію "Полісся". Про те, що вона передбачає і яка ситуація на білорусько-українському кордоні, читайте в нашому матеріалі.