На дорогах Києва в 2022 році буде 10 тис. самокатів, бізнес стрімко зростає, хоча і страждає від зносу і вандалізму

Електросамокат. Фото EPA-EFE

Незважаючи на зростання конкуренції, бізнес прокату самокатів у середньостроковій перспективі окупається

Щоб повноцінно покрити місто послугами прокату електросамокатів, Києву необхідно від 5 до 7 тисяч одиниць такого альтернативного транспорту. За даними директора з розвитку одного з сервісів кікшерінгу Ride Kiwi Олексія Кушки, цей показник вже практично досягнутий. Про це пише Анна Пєшкова у матеріалі "З маршрутки на самокат. Чому в Україні зростає попит на альтернативний транспорт" для 112ua.tv.

"Кількість самокатів зростає протягом останніх 3-4 років. Глибина ринку прокату Києва на поточний рік - 5 тисяч девайсів, на наступний рік вона складе близько 10 тисяч. Але Україна все ще відстає від Європи за цим показником приблизно на три роки. Європейський ринок відрізняється десятками і навіть сотнями тисяч таких девайсів", - говорить Олексій Кушка.

Кушка впевнений, що, незважаючи на зростаючу конкуренцію, бізнес прокату самокатів у середньостроковій перспективі окупається і прибутковий, адже попит на прокат електросамокатів і велосипедів в Україні виріс в 4 рази.

"Багато сервісів шерінгу електросамокатів зайшло на ринок України в цьому році, і надалі ще буде приходити, адже ця сфера залишається перспективною", - говорить він.

У той же час, за підрахунками автора матеріалу, а також за оцінками представників Bolt і Delfast, бізнес кікшерінгу не такий вже й прибутковий, адже до терміну самоокупності парк самокатів зношується. Крім того, потрібно враховувати витрати на ремонт, зарядку транспорту, а також - вандалізм і злодійство. За даними Олексія Кушки, Ride Kiwi втрачає близько 3% парку на рік.

Сервісам кікшерінгу залишається шукати додаткові точки зростання. Наприклад, співпраця з кур'єрськими сервісами, сервісами каршерінгу й агрегаторами таксі.