На Донеччині у Центрі реабілітації дітей зафіксували спалах COVID-19

Частина хворих дітей госпіталізована, а інші лікуються амбулаторно у самому закладі

Коронавірус може стати причиною багатьох проблем зі здоров'ям Фото з відкритих джерел

У місті Слов'янськ на Донеччині у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей зафіксували спалах COVID-19. Заклад переведено на карантинний режим роботи. Про це повідомляє пресслужба Слов'янської міської ради.

"Наразі декілька випадків захворювання виявлені у Центрі реабілітації дітей на вул. Короленко. Тому він знаходиться на карантині", - сказав заступник керівника Слов'янської ВЦА Юрій Підлісний.

Він зазначив, що частина хворих дітей госпіталізована, а інші лікуються амбулаторно у самому закладі.

Загалом, за словами Підлісного, у місті фіксують до 80 випадків коронавірусної хвороби на день. Особливістю теперішньої хвилі є те, що хворобу виявляють у дітей та молоді, тоді як минулого разу інфікувалися в основному люди старшого віку.

Новини за темою: Спалах коронавірусу в дитячому будинку: В Луцьку до лікарні потрапили 17 дітей

Серед інфікованих є й ті, хто має сертифікат про щеплення. Але такі люди, як правило, переносять хворобу легко і їх виявляють при тестуванні контактних осіб.

У міськраді додали, що на сьогодні у Слов'янську не працює відділення для хворих на коронавірус. Тих, кому потрібна госпіталізація, доправляють до лікарень "першої хвилі" - у містах Краматорськ, Костянтинівка, Бахмут, Миколаївка. Якщо кількість хворих в області продовжить зростати, додаткові спеціалізовані відділення будуть розгорнуті й в інших містах, включаючи Слов’янськ.

Нагадаємо, у Краматорську з 1 жовтня посилили контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.