На Донбасі з семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в "Станиці Луганській", - ДПСУ

Станиця Луганська. Фото: radiosvoboda.org

Зазначається, що за тиждень пасажиропотік у "Станиці Луганській" зменшився на 4%

З семи відкритих КПВВ на Донбасі повноцінний пропуск здійснюється тільки в "Станиці Луганській" - рух більшістю гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованих територій України. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що за тиждень пасажиропотік у "Станиці Луганській" зменшився на 4%. Загалом через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 7 621 особа, а на контрольовану територію - 7 280 осіб.

Навпроти КПВВ "Новотроїцьке" бойовики розблокували рух у понеділок і п'ятницю. Лінію розмежування у контрольному пункті перетнула 581 особа і 110 транспортних засобів на тимчасово окуповану частину Донбасу. Водночас 382 людини і 78 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Раніше представник української делегації у  Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш заявив, що незаконні збройні формування вимагають віддати їм 350 метрів території України, щоб відкрити КПВВ в Золотому.