На Донбасі НЗФ посилили правила перетину КПВВ "Станиця Луганська"

КПВВ "Оленівка" Фото з відкритих джерел

Противник випускатиме людей лише за певних умов

Члени незаконного збройного формування "ЛНР" посилили правила пропуску громадян через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська". Про це повідомляють місцеві псевдоЗМІ.

Незаконна влада тимчасово окупованої території Луганщини скасувала норму про те, що жителі можуть раз на місяць виїжджати на підконтрольну Україні територію. Таким чином, противник дозволяє виїзд жителів ОРДЛО лише з наступною метою: 

  • лікування (реабілітація);
  • навчання;
  • необхідність догляду за близьким родичем;
  • похорон родича.

Водночас в'їзд людей без прописки в тимчасово окупованих районах дозволяється також лише з цих причин або для участі в "гуманітарних програмах". Списки на в'їзд і виїзд формуються "робочою групою".

Відповідні норми діятимуть щонайменше до 10 листопада 2021 року й покликані нібито захистити людей від COVID-19. Посилення правил пропуску стосуються й пенсіонерів, які регулярно перетинають КПВВ для отримання українських виплат.

Новини за темою: На Донбасі з семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в "Станиці Луганській", - ДПСУ

Раніше повідомлялося, що з семи відкритих КПВВ на Донбасі повноцінний пропуск здійснюється лише в "Станиці Луганській". Рух більшістю гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованих територій України.