На Балі відновлять деякі міжнародні рейси із середини жовтня

Нуса-Дуа на Балі Фото з відкритих джерел

Після прибуття в країну туристи повинні будуть за свої кошти піти на восьмиденний карантин

Уряд Індонезії 14 жовтня планує на курортному острові Балі відкрити аеропорт для деяких міжнародних рейсів. Острів відкриють для рейсів із кількох країн, зокрема з Південної Кореї, Китаю, Японії, ОАЕ та Нової Зеландії. Про це повідомляє "УНН".

Міністр-координатор з морських справ та інвестицій Індонезії Лухут Бінсар Панджайтан зазначив, що після прибуття в країну туристи повинні за свої кошти піти на восьмиденний карантин.

Варто зазначити, що в Індонезії зареєстровано понад 4,2 млн випадків захворювання на COVID-19 і більше ніж 140 тисяч смертей, але протягом останніх кількох тижнів динаміка поширення інфекції зменшилася. 

Раніше зазначали, що Балі відкриють для туристів, коли понад 70% людей на острові зроблять хоча б одне щеплення проти коронавірусу.

Новини за темою: Чехія відкрила кордони для туристів з України: Що потрібно для в'їзду

Нагадаємо, влада Австралії прийняла рішення відкрити державний кордон з листопада - вперше за останні півтора року. З березня 2020 року в Австралії діють одні з найсуворіших прикордонних правил у світі - залишати країну забороняється навіть її громадянам.