"Ми рабами станемо": Що думають українці про відкриття ринку землі

з відкритих джерел

Вже в липні в Україні офіційно запрацює ринок землі. Таким чином, за ініціативою президента Володимира Зеленського, мільйони гектарів українських чорноземів підуть з молотка. Українців такі перспективи хвилюють і подекуди навіть лякають. Своєю думкою вони поділилися в програмі "Чуємо кожного". 

"Він (президент, - ред.) говорив, що скрізь буде народовладдя, що буде прислухатися до народу... Люди кричать, просять звернути увагу на людей, які живуть у селі. Земля сьогодні - це основа", - висловився одесит.

"У нас є пай. Ми хочемо працювати на своїй землі, як наші батьки. Вони ж це заробили. А приїде якийсь іноземець, забере, і що - ми рабами станемо", - сказала мешканка Миколаївської області.

"У наших українців немає навіть за що карантин пережити... Тобто землю купити - я вважаю, що ні", - зазначив чоловік з Дніпропетровської області.

"Це багатство, яке у мене є, - єдине. Більше у мене нічого цінного немає. Тому в пам'ять про себе я б хотіла залишити цю землю своїм онукам", - зізналася одеська пенсіонерка.

"Скуплять іноземці, у нас народ бідний, не зможе купити", - заявив одесит.

"Це наша земля, її хоч на хліб мазати. Це ж чорнозем - така цінність. Це дорожче, ніж газ або нафта", - підсумувала мешканка Одеси.