Ми дорослі хлопчики і дівчатка, тому які заборони можуть бути щодо відпочинку? – У "Слузі народу" прокоментували поїздки депутатів за кордон

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Але коли народний депутат найбіднішої країни Європи їде на Занзібар чи Мальдіви, то це певний виклик, акцентував нардеп Гетманцев

Парламентарі із фракції "Слуга народу" – дорослі хлопчики і дівчатка, тому жодних заборон щодо відпочинку за кордоном їм ніхто не може давати.  

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев.

Данило Гетманцев розповів, що особисто він новорічні та різдвяні свята проведе в колі родини, зокрема через те, що у нього є двомісячна дитина. Водночас політик зазначив, що він і так "не дуже роз’їжджається по закордонах на відпочинок".

А от щодо інших "слуг народу" парламентар наголосив:

"Щодо заборон президента - ну, дивіться, ми ж дорослі хлопчики, дівчатка, то які заборони можуть бути щодо відпочинку десь в іншій країні", – акцентував політик.

Разом з тим Данило Гетманцев наголосив, що народні депутати мають діяти відповідно до певних моральних засад і повинні розуміти, в якій країні вони живуть.

"Якщо у нас найбідніша країна Європи і ми є бідним суспільством, зважаючи на рівень соціальних виплат, на рівень забезпеченості населення, - коли депутат їде десь на Занзібар чи Мальдіви, то це певний виклик", – прокоментував Данило Гетманцев.

Новини за темою: Як поїхати на Новий рік і Різдво у подорож, не залишаючи свого ліжка

Нагадаємо, раніше голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха розповів, чи звертаються народні обранці щодо закордонних турів на новорічні свята до туроператорів. Голубаха зазначив, що парламентарі – це ті люди, які розуміють, що для організації відпочинку слід звертатися до фахівців. За його словами, парламентарі обирають різні країни – і Домініканську Республіку, і Єгипет, і навіть Занзібар.