Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

МВС планує збільшити кількість комплексів відеоспостереження, - Монастирський

Пресслужба МВС

За словами очільника МВС Дениса Монастирського, на сьогодні встановлено 300 камер на всю Україну

Наступного року МВС планує значно збільшити кількість комплексів відеоспостереження на дорогах України. Про це в ефірі програми "Подробиці тижня" розповів міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Харків сьогодні розкрив дуже багато проблем, які існують насправді з порушеннями на дорогах. Зокрема, ми бачили багато випадків трагічних. Вони пов'язані із вживання наркотиків. Сьогодні поліцейські не мають можливості перевірити на місці експрес-тестом на стан наркотичного сп'яніння", - зазначив Денис Монастирський. 

Він також повідомив, що у МВС зробили аналіз законодавства. У відомстві розуміють, що для цього потрібно змінити ряд підзаконних актів та закупити ці експрес-тести. Це значно пришвидшить роботу поліцейських, адже на проходження експертизи потрібно буде всього кілька хвилин.

"Мені здається, що зараз існують всі законодавчі підстави для того, щоб все-таки побороти це явище. Я кажу зараз це як людина, яка займається виконанням цього закону. В першу чергу в мене є питання до судів, які так ставляться до порушників, випускаючи їх на волю і неадекватно реагуючи на суспільний резонанс... Крім цього, звичайно, це комплексна фіксація правопорушень. Цього року, наприклад, зменшилась смертність на дорогах на 10%, але у нас всього 300 камер на всю Україну, коли треба 2000 камер. Сьогодні ми ведемо перемовини, щоб наступного року закупити ці камери і встановити їх на українських дорогах", - зазначив очільник МВС.

Новини за темою: В Україні може збільшитися кількість випадків із надсиланням "листів щастя" за порушення ПДР

Нагадаємо, раніше в "Укрзалізниці" повідомляли, що перевізник обладнає нові пасажирські вагони системами відеоспостереження з метою посилення рівня безпеки пасажирів.