Музичну церемонію вручення Grammy перенесли через COVID-19

Премія "Греммі" Фото з відкритих джерел

Вручення Grammy пройде 14 березня

Церемонію вручення музичної премії Grammy, яка мала відбутися у січні, перенесено на березень через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє CNN з посиланням на організаторів.

"Погіршення ситуації з коронавірусом у Лос-Анджелесі, коли лікарні переповнені, служби охорони здоров'я працюють на межі, а також нові рекомендації від МОЗ підштовхнули нас до того, щоб перенести церемонію", - зазначили в оргкомітеті церемонії.

Довідка:

Музична нагорода американської Академії звукозапису заснована у 1958 році. Цьогоріч вона пройде 14 березня. Вести церемонію буде ведучий The Daily Show Тревор Ноа.

"Grammy" присуджується щорічно в 108 категоріях у 30 музичних жанрах за голосуванням уповноважених членів Академії звукозапису.

Найпрестижнішими вважаються чотири нагороди (The Big Four): Запис року; Альбом року; Пісня року; Найкращий новий артист або музичний колектив.

Раніше повідомлялося, що альбом саундтреків до фільму Netflix "Євробачення: Історія вогненної саги", у записі якого брала участь українська співачка Джамала, став одним із претендентів на головну нагороду Grammy.