Мутований коронавірус з Британії: Лікар назвав симптоми першого українського пацієнта

Фото з відкритих джерел

Чоловік звернувся до лікаря з легкими симптомами коронавірусної інфекції

Новий штам коронавірусу з Великої Британії VUI-202012/01 був виявлений у заробітчанина з Ужгорода, що перехворів в Україні, але постійно проживає в Чехії. Лікар із Закарпаття розповів про симптоми пацієнта, передає Obozrevatel.

За словами медика, це молодий 24-річний чоловік, який повернувся в Ужгород на нетривалий час, і тут у нього проявилися перші симптоми.

"Це пацієнт молодого віку, 24-річний. Він звернувся з легкими симптомами коронавірусної інфекції, його форму діагностували як легку. Лихоманки не було, ніяких проблем. Чоловік майже не лікувався, його лікували тільки симптоматично", - розповів лікар Віктор Петров.

Він уточнив, що молодий чоловік по приїзду в Україну звернувся із симптомами до сімейного лікаря. Але ПЛР-тест показав негативний результат. Після чого хлопець повернувся на роботу в Чехію.

"Після цього ми отримали інформацію про те, що у нього була підозра на новий штам коронавірусної інфекції, і його взяли на моніторинг в Чеській Республіці. Потім чоловік поінформував мене, що його почали розпитувати санітарні органи цієї країни, звідки він повернувся і так далі", - додав медик.

Новини за темою: Українцям пояснили, як не заразитися коронавірусом під час новорічних свят

Нагадаємо, раніше член консультаційної ради при уряді з нових і виникаючих респіраторних вірусних загроз, професор Лондонського Imperial College Ніл Фергюсон заявив, що новий штам коронавірусу є найбільш заразним для дітей