Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

МОЗ змінює правила жовтої зони карантину, - Ляшко

Фото з відкритих джерел

Тепер обов'язковим буде базовий курс вакцинації проти коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я працює над змінами правил жовтої зони карантину в Україні. Тепер для уникнення обмежень необхідно буде базовий курс вакцинації. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє "РБК-Україна".

"Наразі Міністерство працює над змінами до постанови про адаптивний карантин, які будуть передбачати, що в "жовтому" рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації - як для працівників, так і для відвідувачів", - сказав Віктор Ляшко.

У жовтій зоні залишиться обов'язковим масочний режим і соціальна дистанція. Масові заходи можна буде проводити за умови - одна людина на чотири кв. м. 

Новини за темою: Вакцинація в Україні: З 9 грудня розширюється перелік професій для обов'язкового щеплення проти COVID-19

Зазначимо, що раніше у регіонах "жовтої" зони карантину достатньо було отримання однієї дози для відвідування громадських закладів, так і для роботи персоналу цих сфер в цілому, для фітнес-центрів та басейнів - одна людина на 10 кв. м. 

Нагадаємо, Львівська та Луганські області найближчим часом покинуть червону зону у зв'язку зі стабілізацією епідеміологічних показників.