МОЗ затвердив перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

У разі відмови від вакцинації працівники будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати

фото з відкритих джерел

 
Міністерство охорони здоров’я України у четвер, 7 жовтня, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Згідно з наказом МОЗ, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають співробітники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

"Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації. Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати", - заявили у прес-службі.

Новини за темою: В Україні невакцинованих працівників держсектору та освіти відсторонятимуть від роботи

Також у МОЗ зазначили, що наступним етапом до цього переліку будуть включені працівники усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг.

Нагадаємо, Кабінет міністрів виділив із державного бюджету 25 млн гривень на популяризацію кампанії вакцинації від коронавірусу.