МОЗ запустило безкоштовну гарячу лінію щодо питань стосовно е-лікарняних

Отримати необхідні роз’яснення можна, зателефонувавши за номером гарячої лінії 1677

Укрінформ

Міністерство охорони здоров'я запустило роботу спеціалізованного контактного центру. Його працівники надають людям консультації з питань, пов’язаних із запуском електронних лікарняних. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

“Щоб адаптовувати зміни швидше та якісніше, нам потрібно налагодити взаємодію з людьми. Тому ми разом з повноцінним стартом реформи запустили гарячу лінію і розраховуємо на зворотній зв’язок, щоб покращити сервіс державних цифрових послуг і разом зробити його зручним та зрозумілим для всіх”,  – заявила заступниця очільника МОЗ із питань цифрового розвитку Марія Карчевич. 

Так, отримати необхідні роз’яснення можна, зателефонувавши за номером гарячої лінії 1677.

Новини за темою: У Пенсійному фонді розповіли, кому не видаватимуть е-лікарняний

Зазначається, що контактний центр працюватиме щоденно упродовж трьох місяців. Близько 20 операторів надають консультації щоденно з 08 до 22 години, аби люди могли отримати відповіді на питання у будь-який момент. 

У МОЗ додали, що з моменту запуску реформи лікарняних в електронній системі охорони здоров'я лікарі сформували понад 3,9 медичних висновків про тимчасову непрацездатність (МВТН). На їх підставі в реєстрі ПФУ сформовано 2,9 млн е-лікарняних, виплати за якими вже склали понад 1 млрд грн. 

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що видача паперових лікарняних можлива в чотирьох випадках.