МОЗ закликає компанії подавати заявки на вакцинацію працівників CoronaVac

Фото з відкритих джерел

У МОЗ стверджують, що це дозволить прискорити вакцинацію колективів

Міністерство охорони здоров’я пропонує компаніям подавати заявки на щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech для прискорення вакцинацію колективів. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

У МОЗ пояснили, що кількість медичного персоналу, що працює з препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech є обмеженою, тому варто звернути увагу на ті мобільні бригади, які менш завантажені - CoronaVac.

"Щоб прискорити цей процес, Міністерство охорони здоров’я пропонує компаніям подавати заявку на щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech. Навантаження на мобільні бригади, які працюють з цим препаратом, менше. Тож ваші співробітники зможуть захиститися від COVID-19 значно раніше, ніж за загальною чергою", - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві нагадали, що залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення організованого колективу можна за номером контакт-центру міністерства 0 800 60 20 19.

Новини за темою: Україна у липні може отримати 2 млн доз вакцини Moderna

Нагадаємо, протягом минулої доби, 15 липня, в Україні вакцинували від коронавірусу 117 376 людей. Зокрема, першу дозу отримала 63 002 людини, повністю імунізовані - 54 374 людини.